Zaalvoetbal Toernooi 2e Kerstdag                                              
                                                     
                                                                                                                                       
        Stand Ploegen Gespeeld Punten Saldo DP Voor DP Tegen   Stand Ploegen Gespeeld Punten Saldo DP Voor DP Tegen                                
                                         
                                         
                                         
        1 Holland/Vlaggenkoning 5 15 12 14 2   1 Tesselaar 5 13 8 13 5                                
        2 Tegenwiemoetenwe? 5 10 7 10 3   2 ZVC 3 5 10 7 13 6                                
        3 Bvb Primbo 5 9 4 14 10   3 Familie van Wijk 5 9 1 10 9                                
        4 SMC Uitgeest 5 6 -6 6 12   4 Arendsboys  5 8 0 5 5                                
        5 Rijbewijsprobleem.nl 5 4 0 8 8   5 Regiobank 5 3 -7 6 13                                
        6 Beers Boys 5 0 -17 4 21   6 Dobber 5 0 -9 3 12                                
                                                                                                                                       
        Tijd   Sporthal   Uitslag     Tijd   Tennishal   Uitslag         Punten   Punten                        
        12:00   Bvb Primbo -- Holland/Vlaggenkoning   0 -- 3     12:00   Regiobank -- Familie van Wijk   1 -- 2         0 3   0 3                        
        12:16   ZVC 3 -- Arendsboys    0 -- 0     12:16   Rijbewijsprobleem.nl -- Tegenwiemoetenwe?   1 -- 1         1 1   1 1                        
        12:32   Beers Boys -- SMC Uitgeest   0 -- 2     12:32   Tesselaar -- Dobber   3 -- 1         0 3   3 0                        
        12:48   Regiobank -- ZVC 3   1 -- 6     12:48   Bvb Primbo -- Rijbewijsprobleem.nl   2 -- 1         0 3   3 0                        
        13:04   Tegenwiemoetenwe? -- SMC Uitgeest   2 -- 0     13:04   Arendsboys  -- Dobber   2 -- 0         3 0   3 0                        
        13:20   Tesselaar -- Familie van Wijk   4 -- 2     13:20   Holland/Vlaggenkoning -- Beers Boys   5 -- 1         3 0   3 0                        
        13:36   Dobber -- Regiobank   1 -- 3     13:36   SMC Uitgeest -- Bvb Primbo   1 -- 5         0 3   0 3                        
        13:52   Tegenwiemoetenwe? -- Beers Boys   3 -- 0     13:52   Arendsboys  -- Tesselaar   1 -- 1         3 0   1 1                        
        14:08   Holland/Vlaggenkoning -- Rijbewijsprobleem.nl   1 -- 0     14:08   Familie van Wijk -- ZVC 3   1 -- 4         3 0   0 3                        
        14:24   Bvb Primbo -- Tegenwiemoetenwe?   1 -- 4     14:24   Regiobank -- Arendsboys    1 -- 2         0 3   0 3                        
        14:40   Dobber -- Familie van Wijk   0 -- 2     14:40   SMC Uitgeest -- Holland/Vlaggenkoning   1 -- 4         0 3   0 3                        
        14:56   Rijbewijsprobleem.nl -- Beers Boys   5 -- 2     14:56   ZVC 3 -- Tesselaar   1 -- 3         3 0   0 3                        
        15:12   Familie van Wijk -- Arendsboys    3 -- 0     15:12   Holland/Vlaggenkoning -- Tegenwiemoetenwe?   1 -- 0         3 0   3 0                        
        15:28   Tesselaar -- Regiobank   2 -- 0     15:28   Beers Boys -- Bvb Primbo   1 -- 6         3 0   0 3                        
        15:44   Rijbewijsprobleem.nl -- SMC Uitgeest   1 -- 2     15:44   ZVC 3 -- Dobber   2 -- 1         0 3   3 0                        
        0:00                                                                                                                      
                                                                                                                               
            9e en 10e plaats                 11e en 12e plaats                                                
        16:05   Rijbewijsprobleem.nl -- Regiobank   1 -- 2     16:05   Beers Boys -- Dobber   1 -- 0                                  
            5e en 6e plaats                 7e en 8e plaats                                                
        16:21   Bvb Primbo -- Familie van Wijk   3 -- 0     16:21   SMC Uitgeest -- Arendsboys    4 -- 3                                  
            1e en 2e plaats                 3e en 4e plaats                                                
        16:37   Holland/Vlaggenkoning -- Tesselaar   0 -- 2     16:37   Tegenwiemoetenwe? -- ZVC 3   3 -- 1