DATUM TIJD TEAM A TEAM B Po UITSLAG Fairplay
21-8-2020 19:30 SIGN SUPPORT / P. PUTTER  -  SPORT SPORTIEF CASTRICUM A 1  -  4 12  -  12
21-8-2020 20:10 GORDIJNATELIER GUNTER  -  BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS A 3  -  4 12  -  15
21-8-2020 20:50 BELLUS BOUWKOSTEN  -  SNACKBISTRO DE TOREN A 7  -  4 15  -  15
21-8-2020 21:30 SPORTHAL DE ZIEN  -  TESSELAAR B 3  -  2 15  -  15
21-8-2020 22:10 JUVE BOEVE  -  REGIOBANK B 4  -  3 12  -  12
21-8-2020 22:50 STICHTING HERTENPARK UITGEEST  -  FACTA B 0  -  5 10  -  15
28-8-2020 19:30 ADVIESBUREAU VAN WEES  -  NOORD HOLLAND INBOUW C 0  -  14 15  -  15
28-8-2020 20:10 THE SPIRIT OF WINE  -  DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS C 2  -  2 12  -  12
28-8-2020 20:50 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER  -  SAMLEIJEN VOEGWERK C 2  -  2 11  -  12
28-8-2020 21:30 SIGN SUPPORT / P. PUTTER  -  BELLUS BOUWKOSTEN A 4  -  4 15  -  15
28-8-2020 22:10 SPORT SPORTIEF CASTRICUM  -  GORDIJNATELIER GUNTER A 3  -  1 12  -  12
28-8-2020 22:50 SNACKBISTRO DE TOREN  -  BvB PIMBRO A 2  -  2 15  -  15
4-9-2020 19:30 SPORTHAL DE ZIEN  -  STICHTING HERTENPARK UITGEEST B 1  -  3 15  -  15
4-9-2020 20:10 TESSELAAR  -  JUVE BOEVE B 3  -  3 15  -  9
4-9-2020 20:50 FACTA  -  JG SPORTS B 1  -  10 15  -  15
4-9-2020 21:30 ADVIESBUREAU VAN WEES  -  SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER C 0  -  10 15  -  15
4-9-2020 22:10 NOORD HOLLAND INBOUW  -  THE SPIRIT OF WINE C 6  -  2 12  -  12
4-9-2020 22:50 SAMLEIJEN VOEGWERK  -  SNIJDER STOFFERING C 2  -  4 15  -  15
11-9-2020 19:30 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS  -  BELLUS BOUWKOSTEN A 4  -  3 10  -  11
11-9-2020 20:10 SNACKBISTRO DE TOREN  -  SIGN SUPPORT / P. PUTTER A 3  -  4 15  -  14
11-9-2020 20:50 BvB PIMBRO  -  GORDIJNATELIER GUNTER A 3  -  1 15  -  15
11-9-2020 21:30 REGIOBANK  -  STICHTING HERTENPARK UITGEEST B 0  -  6 14  -  15
11-9-2020 22:10 FACTA  -  SPORTHAL DE ZIEN B 3  -  4 12  -  12
11-9-2020 22:50 JG SPORTS  -  JUVE BOEVE B 3  -  2 14  -  12
18-9-2020 19:30 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS  -  SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER C 2  -  8 12  -  12
18-9-2020 20:10 SAMLEIJEN VOEGWERK  -  ADVIESBUREAU VAN WEES C 12  -  0 12  -  12
18-9-2020 20:50 SNIJDER STOFFERING  -  THE SPIRIT OF WINE C 3  -  0 15  -  15
18-9-2020 21:30 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS  -  SNACKBISTRO DE TOREN A 3  -  1 15  -  15
18-9-2020 22:10 BvB PIMBRO  -  SIGN SUPPORT / P. PUTTER A 5  -  0 15  -  15
18-9-2020 22:50 SPORT SPORTIEF CASTRICUM  -  BELLUS BOUWKOSTEN A 4  -  2 15  -  15
25-9-2020 19:30 REGIOBANK  -  FACTA B 3  -  2 12  -  12
25-9-2020 20:10 JG SPORTS  -  SPORTHAL DE ZIEN B 0  -  5 10  -  15
25-9-2020 20:50 TESSELAAR  -  STICHTING HERTENPARK UITGEEST B 3  -  1 12  -  12
25-9-2020 21:30 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS  -  SAMLEIJEN VOEGWERK C 2  -  1 12  -  12
25-9-2020 22:10 SNIJDER STOFFERING  -  ADVIESBUREAU VAN WEES C 6  -  3 12  -  12
25-9-2020 22:50 NOORD HOLLAND INBOUW  -  SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER C 2  -  4 12  -  12
2-10-2020 19:30 BvB PIMBRO  -  BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS A 2  -  2 10  -  12
2-10-2020 20:10 SNACKBISTRO DE TOREN  -  SPORT SPORTIEF CASTRICUM A 0  -  3 12  -  12
2-10-2020 20:50 GORDIJNATELIER GUNTER  -  SIGN SUPPORT / P. PUTTER A 6  -  3 15  -  15
2-10-2020 21:30 JG SPORTS  -  REGIOBANK B 5  -  3 12  -  12
2-10-2020 22:10 FACTA  -  TESSELAAR B 3  -  4 15  -  15
2-10-2020 22:50 JUVE BOEVE  -  SPORTHAL DE ZIEN B 6  -  5 15  -  15
9-10-2020 19:30 SNIJDER STOFFERING  -  DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS C 0  -  6 15  -  15
9-10-2020 20:10 SAMLEIJEN VOEGWERK  -  NOORD HOLLAND INBOUW C 1  -  6 15  -  15
9-10-2020 20:50 THE SPIRIT OF WINE  -  ADVIESBUREAU VAN WEES C 3  -  0 15  -  15
9-10-2020 21:30 SPORT SPORTIEF CASTRICUM  -  BvB PIMBRO A 2  -  2 15  -  15
9-10-2020 22:10 BELLUS BOUWKOSTEN  -  GORDIJNATELIER GUNTER A 6  -  5 15  -  15
9-10-2020 22:50 SIGN SUPPORT / P. PUTTER  -  BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS A 1  -  4 15  -  15
19:30 TESSELAAR  -  JG SPORTS B
20:10 STICHTING HERTENPARK UITGEEST  -  JUVE BOEVE B
20:50 SPORTHAL DE ZIEN  -  REGIOBANK B
21:30 NOORD HOLLAND INBOUW  -  SNIJDER STOFFERING C
22:10 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER  -  THE SPIRIT OF WINE C
22:50 ADVIESBUREAU VAN WEES  -  DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS C
19:30 GORDIJNATELIER GUNTER  -  SNACKBISTRO DE TOREN A
20:10 BELLUS BOUWKOSTEN  -  BvB PIMBRO A
20:50 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS  -  SPORT SPORTIEF CASTRICUM A
21:30 JUVE BOEVE  -  FACTA B
22:10 STICHTING HERTENPARK UITGEEST  -  JG SPORTS B
22:50 REGIOBANK  -  TESSELAAR B
19:30 THE SPIRIT OF WINE  -  SAMLEIJEN VOEGWERK C
20:10 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER  -  SNIJDER STOFFERING C
20:50 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS  -  NOORD HOLLAND INBOUW C
21:30 FACTA  -  SIGN SUPPORT / P. PUTTER BEKER
22:05 SNACKBISTRO DE TOREN  -  BvB PIMBRO BEKER
22:40 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS  -  TESSELAAR BEKER
19:30 SAMLEIJEN VOEGWERK  -  REGIOBANK BEKER
20:05 THE SPIRIT OF WINE  -  SNIJDER STOFFERING BEKER
20:40 GORDIJNATELIER GUNTER  -  STICHTING HERTENPARK UITGEEST BEKER
21:15 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER  -  ADVIESBUREAU VAN WEES BEKER
21:50 JG SPORTS  -  SPORTHAL DE ZIEN BEKER
22:25 JUVE BOEVE  -  SPORT SPORTIEF CASTRICUM BEKER
23:00 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS  -  BELLUS BOUWKOSTEN BEKER
19:30 C 2de rd
20:10 C 2de rd
20:50  -  BEKER
21:25 NOORD HOLLAND INBOUW  -  BEKER
22:00 winnaar 29-11 19:30  -  winnaar 29-11 20:05 BEKER
22:35 winnaar 29-11 20:40  -  winnaar 29-11 21:15 BEKER