RZVV REGIOBANK BEKERCOMPETITIE
LAATSTE 32 LAATSTE 16 1/8 FINALE HALVE FINALE FINALE
2 x 17 minuten 2 x 17 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten
JUVE BOEFE     21-2 Fairplaywinnaar 2019-2020  
vrijgeloot     29-11 JUVE BOEFE     21:30    
BELLUS BOUWKOSTEN     23:00 BELLUS BOUWKOSTEN  
vrijgeloot   27-3    
JG SPORTS     22:10    
vrijgeloot     6-12 JG SPORTS      
22-11 PUTTER WESTER BADKAMERS     21:25        
21:30 SPORT SPORTIEF CASTRICUM   21-2        
22-11 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS     20:50    
22:05 TESSELAAR     6-12        
22-11 ADVIESBUREAU VAN WEES     20:50    
22:40 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER   8-5    
29-11 FACTA     19:40    
19:30 THE SPIRIT OF WINE     6-12      
29-11 SAMLEIJEN VOEGWERK     22:00      
20:05 REGIOBANK   21-2      
29-11 SIGN SUPPORT / P. PUTTER     19:30      
20:40 SPORTHAL DE ZIEN     6-12          
29-11 BvB PIMBRO     22:35      
21:15 SNIJDER STOFFERING   27-3      
GORDIJNATELIER GUNTER     22:50  
vrijgeloot     29-11 GORDIJNATELIER GUNTER    
STICHTING HERTENPARK UITGEEST     22:25 STICHTING HERTENPARK UITGEEST    
vrijgeloot   21-2      
DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS     20:10  
vrijgeloot     29-11 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS    
NOORD HOLLAND INBOUW     21:50 NOORD HOLLAND INBOUW
vrijgeloot
RZVV REGIOBANK BEKERCOMPETITIE
LAATSTE 32 LAATSTE 16 1/8 FINALE HALVE FINALE FINALE
2 x 17 minuten 2 x 17 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten
######### JUVE BOEFE       21-2 Fairplaywinnaar 2019-2020    
######### vrijgeloot       29-11 JUVE BOEFE       21:30      
######### BELLUS BOUWKOSTEN       23:00 BELLUS BOUWKOSTEN    
######### vrijgeloot     27-3      
######### JG SPORTS       22:10      
######### vrijgeloot       6-12 JG SPORTS        
######### 22-11 PUTTER WESTER BADKAMERS       21:25          
######### 21:30 SPORT SPORTIEF CASTRICUM     21-2          
######### 22-11 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS       20:50      
######### 22:05 TESSELAAR       6-12          
######### 22-11 ADVIESBUREAU VAN WEES       20:50      
######### 22:40 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER     8-5    
######### 29-11 FACTA       19:40    
######### 19:30 THE SPIRIT OF WINE       6-12        
######### 29-11 SAMLEIJEN VOEGWERK       22:00        
######### 20:05 REGIOBANK     21-2        
######### 29-11 SIGN SUPPORT / P. PUTTER       19:30        
######### 20:40 SPORTHAL DE ZIEN       6-12            
######### 29-11 BvB PIMBRO       22:35        
######### 21:15 SNIJDER STOFFERING     27-3        
######### GORDIJNATELIER GUNTER       22:50    
######### vrijgeloot       29-11 GORDIJNATELIER GUNTER      
######### STICHTING HERTENPARK UITGEEST       22:25 STICHTING HERTENPARK UITGEEST      
######### vrijgeloot     21-2        
######### DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS       20:10    
######### vrijgeloot       29-11 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS      
######### NOORD HOLLAND INBOUW       21:50 NOORD HOLLAND INBOUW  
######### vrijgeloot  
Fairplaystand RZVV REGIOBANK  UITGEEST 2019-2020
Ploegen Wedstrijden Punten Saldo DP Voor DP Tegen Fairplay
1 SPORTHAL DE ZIEN 6 5 -6 10 16 86
2 TESSELAAR 6 4 -8 16 24 86
3 ADVIESBUREAU VAN WEES 6 3 -41 14 55 76
4 NOORD HOLLAND INBOUW 5 3 -22 10 32 75
5 SIGN SUPPORT / P. PUTTER 5 6 1 17 16 73
6 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS 5 10 8 25 17 72
7 JG SPORTS 5 7 2 20 18 70
8 PUTTER WESTER BADKAMERS 5 12 14 26 12 69
9 SPORT SPORTIEF CASTRICUM 5 10 9 18 9 69
10 BvB PIMBRO 5 12 13 22 9 68
11 BELLUS BOUWKOSTEN 5 4 -8 16 24 68
12 DEIJLE EN VELDT ACCOUNTANTS 5 3 -12 9 21 68
13 STICHTING HERTENPARK UITGEEST 5 6 -2 18 20 67
14 THE SPIRIT OF WINE 5 10 11 22 11 66
15 FACTA 5 13 20 31 11 65
16 GORDIJNATELIER GUNTER 5 13 9 20 11 65
17 SNIJDER STOFFERING 5 3 -5 18 23 65
18 REGIOBANK 5 12 20 32 12 64
19 SMIT & ALLES/ROLVINK POELIER 5 9 -1 15 16 63
20 SAMLEIJEN VOEGWERK 5 9 7 32 25 61
21 JUVE BOEFE 5 3 -9 7 16 59